ADBL ROLLER D09125-01 Полірувальна машина 9мм DUAL ACTION + МІШОК
Що Ви шукаєте?
Опис
ADBL ROLLER D09125-01 Maszyna maszynka polerska 9mm DUAL ACTION + TORBA EAN (GTIN) 5902729001632
⭐ Мала вага та компактна конструкція машини ADBL RollerD09125-01 дозволяють користувачеві дістатися до місць, раніше недоступних для пристроїв такого типу. Коротка головка та компактний корпус дозволяють працювати з вимогливими компонентами, такими як бампери та аеродинамічні пакети. Хід 9 мм у поєднанні з відповідними полірувальними матеріалами гарантує ідеальне покриття обробленої поверхні.
Версія з сумкою для перенесення машини.
ADBL ROLLER D09125-01 Maszyna maszynka polerska 9mm DUAL ACTION + TORBA
⚡ Додаткові поради:
  • Максимальний хід - 9 мм
  • Діаметр полірувальної подушечки - 125 мм
  • Вихідна потужність (Вт) – 650 Вт
  • Обороти в хвилину (обертів за хвилину) – 2000 – 6400
  • Довжина шнура живлення – 8 м (5 м у старих моделях)
  • Вага – 2 кг
  • Електронний контроль швидкості – ТАК
  • Тригер плавного пуску – ТАК
  • Клас ізоляції – II
  • Робоча напруга – 230 В/50 Гц.
⚡ У набір входить:
  • полірувальна машина ADBL ROLLER D09125-01
  • опорна пластина 125 мм – 1 шт.
  • Ручка «D» – 1 шт.
  • Гайковий ключ – 1 шт.
  • Вугільні щітки – 1 комплект
  • Посібник користувача
ADBL ROLLER D09125-01 Maszyna maszynka polerska 9mm DUAL ACTION + TORBA Marka ADBL
ADBL ROLLER D09125-01 Maszyna maszynka polerska 9mm DUAL ACTION + TORBA Zasilanie sieciowe
ADBL ROLLER D09125-01 Maszyna maszynka polerska 9mm DUAL ACTION + TORBA Kod producenta DA09125-01