A1.23.00.030 - КОТУШКА СОЛЕНОЇДА 12В НА ШТИФТ 23ММ БАДЕСТНОСТЬ
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом A1.23.00.030
Опис
< H1>котушка дільника, соленоїда 6/2 12V
виробництво:
оригінальний продукт марки Badestnost, символ: 1.23.00.030
застосування:
котушка підходить m.in. для електромагнітних клапанів DVS6-6/2-12DC виробництво Badestnost з товщиною штока 23 мм і максимальною швидкістю потоку 50л / хв.
ТЕХНІЧНІ характеристики:
  • кількість контактів в штекері: 3
  • напруга: 12 В постійного струму
  • загальна довжина: 50 мм
  • зовнішній діаметр: 45 мм
  • внутрішній діаметр: 23 мм