2x задня пружина
оригінал Sachs 996 950 / 996950
8E0 511 115 CS - AUDI
8E0 511 115 CS - VW
- параметр: CC
- довжина [мм]: 293
- зовнішній діаметр [мм]: 136
- діаметр [мм]: 14,5
- якість: PJ
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 996 950 |
| Виробник деталей | Sachs |
| Номери замінних деталей | ASAM 73734, BILSTEIN 36-242719, CS Germany 14.950.813, DACO Germany 810231, EIBACH R10210, FAI AutoParts SP322, GH GH-224719, GH GH-224736, IPSA SPS04214, MONROE SE3370, MONROE SP3370, MUBEA 061042-E, NK 544785, OPTIMAL AF-1187, QUINTON HAZELL QCS6140, RI |
| Оригінальний номер деталі | AUDI 8E0 511 115 CS, VW 8E0 511 115 CS, |
| Сторона встановлення | назад |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 3 кг |
| Вага продукту | 2 кг |
| Довжина | 293 мм |
| Тип підвіски | стандарт |
2x задня пружина
оригінал Sachs 996 950 / 996950
8E0 511 115 CS - AUDI
8E0 511 115 CS - VW
перевірте сумісність по vin вашого автомобіля
застосування по каталогу
SEAT EXEO (3R2) 1.6 102KM 2009-2010
SEAT EXEO (3R2) 1.8 T 150KM 2008-2010
SEAT EXEO (3R2) 1.8 TSI 120km 2010-2013
Seat Exeo (3R2) 1.8 TSI 160km 2010-2013
Seat Exeo (3R2) 2.0 TDI 120km 2008-2013
Seat Exeo (3R2) 2.0 TDI 143km 2008-2013
Seat Exeo (3R2) 2.0 TDI 170KM 2009-2013
Seat Exeo (3R2) 2.0 TFSI 200KM 2009-2013
Seat Exeo (3R2) 2.0 TFSI 211KM 2010-2013