виробник: NGK < /B>
каталожний номер : CZ105
| Стан | Nowy,Nowy |
|---|---|
| Номер за каталогом | 90007 |
| Виробник деталей | NGK |
| Номери замінних деталей | ACKOJA A52-14-0091, ASHIKA A-606, BLUE PRINT ADG01853, BSG BSG 40-870-007, DENSO DG-669, HELLA 8EG 008 498-291, HERTH+BUSS JAKOPARTS J5710507, HIDRIA H5 123, IAP QUALITY PARTS 810-07002, JAPANPARTS A-606, JAPKO A-606, KAVO PARTS IGP-4007, KRAFTVOLL GERMAN |
| Оригінальний номер деталі | HYUNDAI 36710-2F000, KIA 36710-2F000, |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Вантажівки для доставки, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Загальна довжина | 138,9 мм |
| Діаметр і крок різьби | М10х1,25 |
| Розмір ключа | 10 мм |
| Напруга | 7,0 В |
виробник: NGK < /B>
каталожний номер : CZ105
компанія NGK встановлює якісні стандарти на світовому ринку свічок запалювання. Завдяки сучасним і високорозвиненим технологіям компанія забезпечує неперевершений стандарт продуктивності. Компанія NGK є постачальником оригінального обладнання для провідних виробників легкових автомобілів і мотоциклів, включаючи автомобілі Формули-1.е>
перевірте відповідність за параметрами продукту або надішліть нам VIN-номер автомобіля