| Стан | Новий |
|---|---|
| Марк | інше (opax) |
| Код виробника | Контакт SA 360 мм |
| EAN (GTIN) | 2412345678 |
| Тип | різні |
| Довжина (мм) | 360 |
| Ширина | 9 мм |
| Кількість штук | 100 шт. |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Марк | інше (opax) |
| Код виробника | Контакт SA 360 мм |
| EAN (GTIN) | 2412345678 |
| Тип | різні |
| Довжина (мм) | 360 |
| Ширина | 9 мм |
| Кількість штук | 100 шт. |
шплінтовая смуга 190mm W1 виготовлена зі сталевої смуги шириною 9mm з гальванічним покриттям (alu-цинк). Він використовується для легкого кріплення гнучких гумових, ПВХ та інших круглих проводів на вхідних з'єднувачах, кінцевих з'єднувачах і т. д.< / п>