OPEL:
- ASTRA H (III) - (2004 - ) Універсал
Ціна за комплект - 2шт.
- довжина [мм]:290 [мм]
- параметр:E
- конструкція пружини:спіральна пружина з фіксованим діаметром дроту
- зовнішній діаметр [мм]:147 [мм]
- товщина 1 [мм]:12,3 [мм]: < /B> мм] < /li >
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 812702HD |
| Виробник деталей | DACO |
| Номери замінних деталей | RIDEX 188C0156, Stark SKCS-0040155 |
| Оригінальний номер деталі | OPEL 424098, OPEL 93181483, VAUXHALL 93181483, |
| Сторона встановлення | Задній міст, задня |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 3 кг |
| Вага продукту | 1,8 кг |
| Довжина | 290 мм |
| Тип підвіски | стандарт |
OPEL: