| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 731537 |
| Виробник деталей | Valeo |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 0,1 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 5,17 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 731537 |
| Виробник деталей | Valeo |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 0,1 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 5,17 кг |
| Версія TecDoc | 2422 |
|---|---|
| Додаткова стаття/додаткова інформація 2 | з термостатом |
| Комерційні номери | TH150 |
| Вага [кг] | 5.17 |
| матеріал | Алюміній |
| Опалення/охолодження | для автомобілів без масляного радіатора |
| Чиста довжина [мм] | 632 |
| Ширина сітки [мм] | 415 |
| Глибина нетто [мм] | 34 |
| Тип радіатора | Ребра охолодження механічно підключені |
| Вихід - Ø [мм] | 32 |
| Вхід - Ø [мм] | 32 |
ОРИГІНАЛ. Абсолютно новий.
Висота (включно з упаковкою): 170 мм
Ширина (включно з упаковкою): 502 мм
Довжина (разом з упаковкою): 925 мм
Кількість в упаковці: 1
MPN: 731537
Оригінальний номер каталогу: AUDI 8D0121251E; AUDI 8D0121251K; AUDI 8D0121251P; AUDI 8D0121251Q; SKODA 8D0121251AT; SKODA 8D0121251BJ; SKODA 8D0121251P; VW 8D0121251AT; VW 8D0121251BJ; VW 8D0121251P; VW 8D0121251Q
Тип автомобіля: Легкові автомобілі
Одиниця виміру: PCS
Запчастини виробника: Valeo
Артикул: 2407037