| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | SEAT IBIZA IV 4 6J 6R0 A |
| Виробник деталей | SEAT OE |
| Номери замінних деталей | SEAT IBIZA IV 4 6J 6R0 A |
| Оригінальний номер деталі | SEAT IBIZA IV 4 6J 6R0 A |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 50 кг |
| Вага продукту | 50 кг |
