| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 6861201 |
| Виробник деталей | BMW OE |
| Оригінальний номер деталі | 6861201, 33 31 6861201, 33316861201, 6861457 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 20 кг |
| Вага продукту | 30 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 6861201 |
| Виробник деталей | BMW OE |
| Оригінальний номер деталі | 6861201, 33 31 6861201, 33316861201, 6861457 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 20 кг |
| Вага продукту | 30 кг |
санки/промінь підвіски/підвіски для BMW:
колиски/осі для BMW:
Частина/Номер партії/Партія: 6 861 201
Безкоштовний стабілізатор - 6 861 457Стабілізатор лише з g30
хрестовим номером: у парамованих парамованих парамованих парамованих параметрів. Частина/OEM Оригінальна частина--------------------------------------------------------- та зберігання.
Справжні фотографії - Подаруйте проданий товар.
Частини зберігаються на нагрітому та сухому складі, що дуже важливо при більш тривалому сховищі і не негативно впливає на їх стан (волога, корозія, туман тощо)
Є кілька чисел, чому? Виробник на стадії виробництва часто змінює номери частин, однак вони змінюють один одного, ми використовуємо оригінальну програму виробника транспортних засобів, а не безкоштовні пари продажів, тому ви можете бути впевнені, що параметри, які ми надаємо, правильні!
Ми вибираємо деталі для номера VIN вашого автомобіля.