| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 6504-03-9520551K |
| Виробник деталей | Blic |
| Номери замінних деталей | VAN WEZEL 58 10 345, VW 155 803 435A |
| Оригінальний номер деталі | VW 155803435A |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 1,42 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
