| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 64036A |
| Виробник деталей | Nissens |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 0,1 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 64036A |
| Виробник деталей | Nissens |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 0,1 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Додаткова стаття/додаткова інформація | з масляним радіатором |
|---|---|
| Версія TecDoc | 2422 |
| Чиста довжина [мм] | 500 |
| Ширина сітки [мм] | 349 |
| Глибина нетто [мм] | 32 |
| Матеріал ребра охолодження | Алюміній |
| Тип радіатора | Паяні ребра охолодження |
| Матеріал бака для води (радіатор) | пластик |
ОРИГІНАЛ. Абсолютно новий.
Довжина (включаючи упаковку): 150 мм
Ширина (включаючи упаковку): 500 мм
Висота (включаючи упаковку): 790 мм
Кількість в упаковці: 1
MPN: 64036A
Виробник деталей: Nissens
Оригінальний номер каталогу: SAAB 42 83 495; SAAB 47 29 570
Тип автомобіля: Легкові автомобілі
Одиниця виміру: Шт.
Артикул: 2365329