| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 617862 |
| Виробник деталей | Nissens |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 0,1 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 10 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 617862 |
| Виробник деталей | Nissens |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 0,1 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 10 кг |
| Додаткова стаття/додаткова інформація | з печатками |
|---|---|
| Версія TecDoc | 2422 |
| Додаткова стаття/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка, без рами |
| Чиста довжина [мм] | 520 |
| Ширина сітки [мм] | 398 |
| Глибина нетто [мм] | 34 |
| Матеріал ребра охолодження | Алюміній |
| Тип радіатора | Ребра охолодження механічно підключені |
| Вихід - Ø [мм] | 35 |
| Матеріал бака для води (радіатор) | пластик |
| Вхід - Ø [мм] | 35 |
ОРИГІНАЛ. Абсолютно новий.
Довжина (включно з упаковкою): 112 мм
Ширина (включно з упаковкою): 499 мм
Висота (разом з упаковкою): 730 мм
Кількість в упаковці: 1
MPN: 617862
Оригінальний номер каталогу: FIAT 51718122; FIAT 51806901; FIAT K51718122; FIAT K51806901
Виробник запчастини: Nissens
Тип автомобіля: Легкові автомобілі
Од. розміри: PCS
Артикул: 2392326