Meyle 614 610 0015 підшипник, важіль управління
Висота [мм]: 55
внутрішній діаметр: 19
Сторона установки: задня,передня вісь, ліва,передня вісь, права,
довідкові типи: замінний
торгові номери: MCM0106
версія TecDoc: 2219
| Стан | Nowy,Nowy |
|---|---|
| Номер за каталогом | 614 610 0015 |
| Виробник деталей | Meyle |
| Номери замінних деталей | AUTLOG FT2360, BGA BU1202, COMLINE CRB3191, DAYCO DSS2333, DYS 37-08078-5, FEBI BILSTEIN 41529, FIRST LINE FSK6895, FORMPART 5600011, MAXGEAR 72-3191, MERTZ M-S4233, METZGER 52026508, OPEN PARTS SSS1035.11, ORIGINAL IMPERIUM 1592, RODRUNNER BC-CH-BS002, R |
| Оригінальний номер деталі | CHEVROLET 96809676, GENERAL MOTORS 20946159, GENERAL MOTORS 25995127, GENERAL MOTORS 96809676, OPEL 48 02 543, OPEL 48 17 776, OPEL 48 17 869, OPEL 48 20 932, VAUXHALL 48 02 543, VAUXHALL 48 17 776, VAUXHALL 48 17 869, |
| Сторона встановлення | задня, передня вісь, ліва, передня вісь, права, передня ліва, передня права, задня |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 1 кг |
| Висота | 55 мм |
Meyle 614 610 0015 підшипник, важіль управління
Висота [мм]: 55
внутрішній діаметр: 19
Сторона установки: задня,передня вісь, ліва,передня вісь, права,
довідкові типи: замінний
торгові номери: MCM0106
версія TecDoc: 2219