5E9827852F - АМОРТИЗАТОР ЗАДНІХ ДВЕРЕЙ SKODA OCTAVIA 3 III ПРАВИЙ
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом 5E9827852F
Оригінальний номер деталі 5E9827852F, 5E9 827 852F, 5E9 827 852 F, 5E9827852A, 5E9 827 852A, 5E9 827 852 A, 5E9827852B, 5E9 827 852B, 5E9 827 852 B, 5E9827852C, 5E9 827 852C, 5E9 827 852 C, 5E9827852D, 5E9 827 852D, 5E9 827 852 D, 5E9827852E, 5E9 827 852E, 5E9 827 852 E,
Опис
порівняльні номери:
  • 5e9827852f, 5e9 827 852F, 5e9 827 852 F
  • 5e9827852a, 5E9 827 852A, 5e9 827 852 a
  • 5e9827852b, 5E9 827 852B, 5e9 827 852 b
  • 5e9827852c, 5E9 827 852C, 5E9 827 852 C
  • 5E9827852D, 5E9 827 852D, 5E9 827 852 D
  • 5E9827852E, 5E9 827 852E, 5E9 827 852 e
технічні параметри:
  • сторона установки-права задня
  • режим роботи-електричний
  • довжина - 660 мм
  • хід - 176 мм