шків генератора RENAULT LAGUNA II, MEGANE II 1.9 d 03.01-02.08
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 588067 |
| Виробник деталей | Valeo |
| Номери замінних деталей | AKRON-MALÒ 1580090, AUTOKIT 03.81216, AUTOTEAM A05656, BTE 824070, EAI 826048, HELLA 9XU 358 038-641, IJS GROUP 30-1046, INA 535 0088 10, KM International FI14140, NTY ESA-RE-004, OPTIMAL F5-1093, PartsTec PTA104-0103, Saleri SIL T4915, SKF VKM 03611, SNR |
| Оригінальний номер деталі | 588067, 654305, F 00M 147 957, F 00M 991 178, F 00M 991 314, F00M147957, F00M991178, F00M991314, CR 3844, CR3844, CCP10125, CCP90167, OAP7109, 3 5309 1, 353091, 535008810, F-238120, F-238120.01, F-238120.02, F238120, F23812001, F23812002, 55625, VKM 03611 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Ширина | 34,9 мм |
| Глибина | 11,3 мм |
