шків генератора MAZDA 3, 5, 6, CX-7, MPV II 1.6 D/2.0 D / 2.2 d 06.02 -
| Стан | Nowy,Nowy |
|---|---|
| Номер за каталогом | 588053 |
| Виробник деталей | Valeo |
| Номери замінних деталей | ASHUKI by Palidium M840-01, BLUE PRINT ADM561301, BTA E43001BTA, BTE 807120, CALIBER 57260, DEXWAL MOBIDEX 09-045, FEBI BILSTEIN 32505, GEBE 3 5353 1, HELLA 9XU 358 038-661, INA 535 0049 10, KAVO PARTS DFP-4502, KM International FI10180, NPS M515A78, NTY |
| Оригінальний номер деталі | MAZDA RF5C18330, MAZDA RF5C-18-330, MAZDA RF5C18330A, MAZDA RF5C-18-330A, MAZDA RF5C18W11, MAZDA RF5C-18-W11, MAZDA RF5C18W11A, MAZDA RF5C-18-W11A, |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Вантажівки для доставки, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Ширина | 39,3 мм |
| Глибина | 17,3 мм |
