VALEO
| Стан | Nowy,Nowy |
|---|---|
| Номер за каталогом | 588010 |
| Виробник деталей | Valeo |
| Номери замінних деталей | ASAM 55207, ASAM 55209, AUTOTEAM A03748, GATES OAP7043, GATES OAP7081, GEBE 3 3546 1, IJS GROUP 30-1001, KM International FI9370, OPTIMAL F5-1014, Saleri SIL T4084, SASIC 1674002, STELLOX 20-01421-SX, SWAG 60 92 4179, TRICLO 425215, TRICLO 425662, TRICLO |
| Оригінальний номер деталі | RENAULT 7701055871, RENAULT 7701207807, RENAULT 7701477502, VOLVO 31251071, VOLVO 3345812, VOLVO 8641982, |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Автобуси, мікроавтобуси, легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Ширина | 40,7 мм |
| Глибина | 16 мм |
