| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 5801796348 |
| Виробник деталей | Iveco OE |
| Версія | Європейський |
| Тип автомобіля | Автомобілі доставки |
| Вага продукту з упаковкою | 80 кг |
| Стан упаковки | суттєвий |
| Вага продукту | 80 кг |
| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 5801796348 |
| Виробник деталей | Iveco OE |
| Версія | Європейський |
| Тип автомобіля | Автомобілі доставки |
| Вага продукту з упаковкою | 80 кг |
| Стан упаковки | суттєвий |
| Вага продукту | 80 кг |
Повний промінь для фотографії для Iveco Daily VI 3.0 16R. Якщо у вас є питання, будь ласка, проконсультуйтеся.