| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 5191249AA |
| Виробник деталей | SRLine |
| Номери замінних деталей | 1640027050 |
| Оригінальний номер деталі | 1640027050 |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 9 кг |
| Вага продукту | 8 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 5191249AA |
| Виробник деталей | SRLine |
| Номери замінних деталей | 1640027050 |
| Оригінальний номер деталі | 1640027050 |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 9 кг |
| Вага продукту | 8 кг |
НОВИЙ ВОДЯНИЙ КУЛЕР ВІД SRL
РОЗМІРИ 738x425x16 мм
ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ З РУЧНОЮ КОРОБКОЮ ПЕРЕДАЧ
ДЛЯ ДВИГУНІВ
Застосування:
TOYOTA AVENSIS VERSO 2001-2009
Номер за каталогом:
1640027050
818708-1
В одній моделі автомобіля можуть бути різні варіанти кулера для води.
У разі невпевненості щодо правильності вибору деталей, рекомендується перевірити їх відповідно до: номер VIN.