| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 5143023AB |
| Виробник деталей | AHE |
| Номери замінних деталей | 5143023AA |
| Оригінальний номер деталі | 5143023AB |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 15 кг |
| Вага продукту | 5 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 5143023AB |
| Виробник деталей | AHE |
| Номери замінних деталей | 5143023AA |
| Оригінальний номер деталі | 5143023AB |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 15 кг |
| Вага продукту | 5 кг |
- це оригінальний продукт від відомого виробника NISSENS , який характеризується високою якістю та довговічністю, завдяки чому ваш автомобіль зможе служити вам навіть на довгих і складних маршрутах.
*Щоб бути впевненими, добре порівняти стару деталь візуально з фотографіями на аукціоні або порівняти коди старої деталі з кодами (OEM, інші номери, номери оригіналів, заміни), які включені на аукціоні. В одній моделі автомобіля можуть бути різні варіанти деталей. Якщо ви не впевнені в правильності підбору запчастин, рекомендується перевірка за VIN.
Список автомобілів, для яких була придатна запчастина:
Список номерів інших виробників пропонованої деталі, що відповідає цій же специфікації.
JEEP: 5143023AA , JEEP: 5174154AB , JEEP: 5143023AB
1 шекелів||61026