| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 3RE321 |
| Виробник деталей | Infiniti OE |
| Номери замінних деталей | 3RE321, |
| Оригінальний номер деталі | 3RE321, |
| Сторона встановлення | назад |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 4 кг |
| Вага продукту | 4 кг |
| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 3RE321 |
| Виробник деталей | Infiniti OE |
| Номери замінних деталей | 3RE321, |
| Оригінальний номер деталі | 3RE321, |
| Сторона встановлення | назад |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 4 кг |
| Вага продукту | 4 кг |
INFINITI Q50
2016 Рік
двигун 3.5 V6 гібрид
задній стабілізатор поперечної стійкості
стан BDB
100% робочий