каталожний номер: 39277 FEBI
виробник: FEBI
список застосовний : 1 шт / комплект
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 39277 |
| Виробник деталей | Febi Bilstein |
| Номери замінних деталей | A.B.S. 30368, ABAKUS 120-02-046, AIC 57267, BOSCH 0 986 594 570, DELPHI SS20547, ELTA AUTOMOTIVE EA0767, ELTA AUTOMOTIVE XBS767, ESEN SKV 06SKV312, HELLA 6PU 012 039-861, JP GROUP 1497104700, MEYLE 314 899 0063, MOTAQUIP LVAB527, NK 291530, NTY HCA-BM-026 |
| Оригінальний номер деталі | BMW 34 52 3 405 906, BMW 34 52 3 420 330, |
| Сторона встановлення | передня вісь ліва, передня вісь права, передня |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 1 кг |
| колір | чорний, синій |
| Довжина | 1005 мм, 950 мм |
каталожний номер: 39277 FEBI
виробник: FEBI
список застосовний : 1 шт / комплект
FEBI BILSTEIN < /b > - провідна компанія на ринку запчастин.Якість продукції відповідає оригінальним рішенням і навіть перевершує їх. Вони засновані виключно на продуктах, що відповідають вимогам якості OE. Бренд FEBI є синонімом продуктів, що відповідають найвищим вимогам до якості виробництва і надійності збірки.е>
перевірте відповідність за параметрами продукту, номером оригіналу або по VIN автомобіля