| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 39074650 OE |
| Виробник деталей | Opel OE |
| Номери замінних деталей | 427460812 |
| Оригінальний номер деталі | 39074650 |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 2 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 39074650 OE |
| Виробник деталей | Opel OE |
| Номери замінних деталей | 427460812 |
| Оригінальний номер деталі | 39074650 |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 2 кг |
НОВИЙ ОРИГІНАЛЬНИЙ РАДІАТОР ОРИГІНАЛЬНИЙ OPEL
ПРОДУКТ, СУМІСНИЙ З ФОТОГРАФІЯМИ