Febi BILSTEIN втулка коромисла
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 36964 |
| Виробник деталей | Febi Bilstein |
| Номери замінних деталей | BGA BU2314, BIRTH BR2104, COMLINE CRB2004, CORTECO 49398224, CORTECO 49398226, CORTECO 49398820, CORTECO 49400513, LEMFÖRDER 35954 01, MAXGEAR 72-3660, NK 5012568, NK 5014012, NK 5042532, ORIGINAL IMPERIUM 1438, SIDEM 801629, TOPRAN 304 026, TOPRAN 304 02 |
| Оригінальний номер деталі | FORD 1 507 181, FORD 1 507 181 S3, FORD 1 883 048, LAND ROVER LR 002624, LAND ROVER LR007205, LAND ROVER LR 007205, LAND ROVER LR007205 S3, VOLVO 31387572, VOLVO 31406446, |
| Сторона встановлення | задня, передня вісь, права, нижня, передня права, задня |
| Тип автомобіля | Вантажівки для доставки, Легкові автомобілі |
| Вага продукту | 1,925 кг |
| Довжина | 114 мм |
| Ширина | 167 мм |
| матеріал | Гума/метал |
