Lemforder Комплект втулок втулка балки VW TOUAREG
Сторона установки: передня вісь
Сторона установки: ліва
сторона установки: права
сторона установки: передня
сторона установки: Задня
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 36661 01 |
| Виробник деталей | Lemforder |
| Номери замінних деталей | BBR Automotive 001-10-28812, BIRTH 2943, CORTECO 80004537, CPB 524070, FEBI BILSTEIN 45903, GSP 510376, MAPCO 37752, MAXGEAR 72-2999, OPTIMAL F8-8131, ORIGINAL IMPERIUM 37635, STELLOX 77-00979-SX, SWAG 30 94 5903, TEDGUM 00725867, TOPRAN 634 408, VAICO V1 |
| Оригінальний номер деталі | AUDI 7L0 499 035 A, PORSCHE 955 341 133 01, VW 7L0 499 035 A, |
| Сторона встановлення | правий, задній, передній, передня вісь, лівий, передній лівий, передній правий, передній |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 0,6 кг |
| Вага продукту | 0,6 кг |
Lemforder Комплект втулок втулка балки VW TOUAREG
Сторона установки: передня вісь
Сторона установки: ліва
сторона установки: права
сторона установки: передня
сторона установки: Задня