каталожний номер: 32754 FEBI
виробник: FEBI
список застосовний : 1 шт / комплект
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 32754 |
| Виробник деталей | Febi Bilstein |
| Номери замінних деталей | BGA BU6714, BIRTH 6363, BORG & BECK BSK6449, CAUTEX 031431, CAUTEX 031436, FIRST LINE FSK6449, KAWE 8500 29898, MAXGEAR 72-1060, MAXGEAR 72-1061, MEYLE 11-14 753 0003, MEYLE 11-14 753 0005, NTY KLZ-PE-000, NTY KLZ-PE-002, ORIGINAL IMPERIUM 36455, QUINTON |
| Оригінальний номер деталі | PEUGEOT 3740.39, PEUGEOT 3740.52, PEUGEOT 5131.95, PEUGEOT 5131.A6, PEUGEOT 5131.A6 S1, PEUGEOT 5132.65, PEUGEOT 5132.72, |
| Сторона встановлення | Задня вісь з двох сторін, зад |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 0,21 кг |
| Вага продукту | 0,19 кг |
| Ширина | 19,2 мм, 21,9 мм |
каталожний номер: 32754 FEBI
виробник: FEBI
список застосовний : 1 шт / комплект
FEBI BILSTEIN < /b > - провідна компанія на ринку запчастин.Якість продукції відповідає оригінальним рішенням і навіть перевершує їх. Вони засновані виключно на продуктах, що відповідають вимогам якості OE. Бренд FEBI є синонімом продуктів, що відповідають найвищим вимогам до якості виробництва і надійності збірки.е>
перевірте відповідність за параметрами продукту або надішліть нам VIN-номер автомобіля