| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 28270-2B720 |
| Виробник деталей | Hyundai OE |
| Номери замінних деталей | 28270-2B720 |
| Оригінальний номер деталі | 282702B720 |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 15 кг |
| Вага продукту | 10 кг |
| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 28270-2B720 |
| Виробник деталей | Hyundai OE |
| Номери замінних деталей | 28270-2B720 |
| Оригінальний номер деталі | 282702B720 |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 15 кг |
| Вага продукту | 10 кг |
ІНТЕРКУЛЕР HYUNDAI SONATA 1.6 T-GDI 28270-2B720 2014-2019