виробник: , Індекс: 24.0711-6004
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 24.0711-6004.3 |
| Виробник деталей | ATE |
| Номери замінних деталей | AUTLOG AS4433, BREMI 51457, EFI AUTOMOTIVE 302290, FAST FT80527, FISPA 84.1615, GH GH-703964, KAWE 8180 25108, KAWE 8180 25112, MEAT & DORIA 901084, MEYLE 16-14 800 0001, MOBILETRON AB-EU644, SIDAT 84.1615, SNR ASB155.39, TEXTAR 45014500, TOMEX Brakes TX |
| Оригінальний номер деталі | RENAULT 77 00 302 428, |
| Сторона встановлення | спереду |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Автобуси, транспортні засоби доставки |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 1 кг |
| Довжина | 476 мм |
