датчик ABS передній RENAULT Megane II 02 -
продукт абсолютно новий.
застосування та деталі продукту в розділі вище.е>
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 24.0711-5151.3 |
| Виробник деталей | ATE |
| Номери замінних деталей | A.B.S. 30322, AIC 54607, AUTOTEAM L4663, EFI AUTOMOTIVE 302098, FISPA 84.663, FISPA 84.663A2, HOFFER 8290188, HOFFER 8290188/1, HOFFER 8290188E, KAMOKA 1060390, OPTIMAL 06-S132, SIDAT 84.663, SIDAT 84.663A2, TEXTAR 45023600, TOPRAN 700 971, WILMINK GROUP |
| Оригінальний номер деталі | RENAULT 82 00 043 135, RENAULT 82 00 296 570, RENAULT 82 00 346 992, |
| Сторона встановлення | спереду |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Вантажівки для доставки, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 1 кг |
| Довжина | 485 мм |
датчик ABS передній RENAULT Megane II 02 -
продукт абсолютно новий.
застосування та деталі продукту в розділі вище.е>
інформація про продукт:
коли справа доходить до гальм: ATE
як фахівець з гальмівних систем ATE вже більше 100 років встановлює стандарти в області якості, інновацій та розуміння системи. Наша компетентність у галузі досліджень, виробництва та обсягу поставок зробила нас постачальником деталей першої збірки для провідних світових постачальників для автомобільної промисловості. Ці ж компетенції також роблять нас фаворитами в сегментіAftermarket .
перевірена безпека-набагато краще, ніж вимоги стандарту (ECE-R90)
користувачі заслуговують кращого захисту! Щоб захистити користувачів від небезпечного, дешевого імпорту, Європейська економічна комісія (Economic Commission for Europe, ECE) визначила ряд правил: гальмівні накладки, призначені для дорожнього руху перш ніж отримати відповідний сертифікат, вони повинні пройти ряд випробувань на характеристики гальмування і коефіцієнти тертя.
якщо ви не впевнені, чи підходить пропонований комплект для вашого автомобіля, після покупки надішліть нам повідомлення продавцю про технічні характеристики автомобіля.
підготуйте повні дані вашого автомобіля (вся інформація знаходиться на першій сторінці реєстраційного посвідчення):
і ми подбаємо про те, щоб ви отримали саме ту деталь, яка вам потрібна!е>