| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 23377515 |
| Виробник деталей | SRLine |
| Номери замінних деталей | 84356897 |
| Оригінальний номер деталі | 84356897 |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 9 кг |
| Вага продукту | 8 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 23377515 |
| Виробник деталей | SRLine |
| Номери замінних деталей | 84356897 |
| Оригінальний номер деталі | 84356897 |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 9 кг |
| Вага продукту | 8 кг |
НОВИЙ ВОДЯНИЙ ОХОЛОДЖУВАЧ ВІД SRL
РОЗМІРИ 226x228x36 мм
Застосування:
CHEVROLET CAMARO 2015-
Каталожний номер:
23377515
84356897
25S108-3
В одній моделі автомобіля можуть бути різні варіанти кулера для води.
У разі невпевненості щодо правильності вибору деталей, рекомендується перевірити їх відповідно до: номер VIN.