| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 21410F270A |
| Виробник деталей | Renault |
| Номери замінних деталей | 5G4839462C |
| Оригінальний номер деталі | 5G4839462C |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 1 кг |
| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 21410F270A |
| Виробник деталей | Renault |
| Номери замінних деталей | 5G4839462C |
| Оригінальний номер деталі | 5G4839462C |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 1 кг |
ОПИС ПРЕДМЕТА ПРОДАЖУ
RENAULT CLIO V 1.5 BLUE DC
КОМПЛЕКТ РАДІАТОРІВ
СТАН, ЯК ПОКАЗАНО НА ДОДАНИХ ФОТОГРАФІЯХ