| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 21400MB41A |
| Виробник деталей | SRLine |
| Номери замінних деталей | 21400MB41A 21400MD41A 21400MB40A 5001874693 |
| Оригінальний номер деталі | 21400MB41A |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Не визначено, Вантажівки, Фургони |
| Вага продукту з упаковкою | 7 кг |
