| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 213055X00A |
| Виробник деталей | Nissan OE |
| Оригінальний номер деталі | 213055X00A |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | 4x4/SUV, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 10 кг |
| Вага продукту | 10 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 213055X00A |
| Виробник деталей | Nissan OE |
| Оригінальний номер деталі | 213055X00A |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | 4x4/SUV, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 10 кг |
| Вага продукту | 10 кг |
Новий оригінальний масляний радіатор Nissan Renault
Новий оригінальний масляний радіатор Nissan Renault;
RENAULT ALASKAN
NISSAN, MURANO II (Z51):
2.5 dCi 4x4, 2488, 2010.01 - 2014.09
NISSAN, NP300 NAVARA (D40):
2.5 dCi, 2488, 2005.07 -
2.5 dCi 4WD, 2488, 2005.07 -
2.5 dCi 4WD, 2488, 2006.10 -
2.5 dCi, 2488, 2006.10 -
2.5 dCi 4WD, 2488, 2008.10 -
2.5 dCi 4WD (D40TT, D40T, D40M, D40BB), 2488, 2009.12 -
NISSAN, пікап NP300 NAVARA (D23):
2.5 dCi 4x4, 2488, 2014.07 -
2.5 dCi, 2488, 2014.07 -
NISSAN, платформа/шасі NP300 NAVARA (D40):
2.5 dCi 4WD, 2488, 2008.08 -
2.5 dCi, 2488, 2010.03 -
NISSAN, PATHFINDER III (R51):
2.5 dCi 4WD, 2488, 2005.01 -
2.5 dCi, 2488, 2005.01 -
2.5 dCi 4WD, 2488, 2005.03 -
2.5 dCi 4WD, 2488, 2006.10 -
2.5 dCi 4WD, 2488, 2010.08 -
Номер деталі: 213055X00A
Будь ласка, порівняйте номери деталей із номерами компонентів, встановлених у вашому автомобілі. Деталі можуть відрізнятися в залежності від позначення кузова або версії комплектації.
Частина нова.
Стан видно на фотографіях, які показують його фактичний вигляд.
Перед покупкою переконайтеся (використовуючи номер VIN), що показана деталь підходить до вашого автомобіля. VIN-номер знаходиться в полі E в свідоцтві про реєстрацію.
Перед покупкою переконайтеся, що ця деталь підходить для вашого автомобіля за допомогою номера VIN.
Перед тим, як переконатися, що ця частина адаптера à votre voiture en utilisant le numéro VIN.
Antes de comprar, asegúrese de que esta parte se ajuste a su automóvil con el número VIN.