| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 1KC0D |
| Виробник деталей | Renault OE |
| Номери замінних деталей | NISSAN 1,6DiG-T |
| Оригінальний номер деталі | 1KC0D |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 5 кг |
| Вага продукту | 3 кг |
| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 1KC0D |
| Виробник деталей | Renault OE |
| Номери замінних деталей | NISSAN 1,6DiG-T |
| Оригінальний номер деталі | 1KC0D |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 5 кг |
| Вага продукту | 3 кг |
МАСЛООХОЛОДЖУВАЧ
RENAULT MEGANE
TALISMAN ESPACE KADJAR
1, 6TCE
NISSAN 1.6DiG-T
6 000 КМ
БЕЗ ЗАВОДСЬКОЇ УПАКОВКИ
СТАН ЯК ПОКАЗАНО НА ЗОБРАЖЕННІ РЕАЛЬНЕ ФОТО
WIR SPRECHEN DEUTSCH