| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 1993568 |
| Виробник деталей | DAF OE |
| Номери замінних деталей | 1993568 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Вантажні автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 50 кг |
| Вага продукту | 2 кг |
| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 1993568 |
| Виробник деталей | DAF OE |
| Номери замінних деталей | 1993568 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Вантажні автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 50 кг |
| Вага продукту | 2 кг |
Привіт, сьогодні у нас в пропозиції - інтеркулер повітроохолоджувач Daf XF 106 1993568 - у нас є багато оригінальних демонтованих деталей, інші запчастини для цієї моделі вітаються. Перед покупкою перевіряйте наявність