каталожний номер: 18687 FEBI
виробник: FEBI
список застосовний : 1 шт / комплект
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 18687 |
| Виробник деталей | Febi Bilstein |
| Номери замінних деталей | A.B.S. 290013, ALANKO 10343962, ALANKO 10343963, FAI AutoParts SS2516, KAWE 8500 11829, KAWE 8500 11844, KRAFT AUTOMOTIVE 4242580, MAXGEAR 72-2115, MOTAQUIP LVSK931, SWAG 20 91 8687, TRISCAN 8500 11829, TRISCAN 8500 11844, WXQP 260071, WXQP 260073, WXQP 2 |
| Оригінальний номер деталі | BMW 31 12 6 756 063, BMW 31 12 6 757 623, BMW 31 12 6 757 623 SK, |
| Сторона встановлення | задня, передня вісь, ліва, нижня, передня ліва, задня |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 0,667 кг |
| Довжина | 137 мм |
| Ширина | 84 мм |
| матеріал | Гума/метал |
каталожний номер: 18687 FEBI
виробник: FEBI
список застосовний : 1 шт / комплект
FEBI BILSTEIN < /b > - провідна компанія на ринку запчастин.Якість продукції відповідає оригінальним рішенням і навіть перевершує їх. Вони засновані виключно на продуктах, що відповідають вимогам якості OE. Бренд FEBI є синонімом продуктів, що відповідають найвищим вимогам до якості виробництва і надійності збірки.е>
перевірте відповідність за параметрами продукту, номером оригіналу або по VIN автомобіля