Специфікація продукту:
<вулик>останні кілька штук, щоб купити в цій пропозиції!
цей тип аукціону може більше не повторитися!
товар може бути недоступний пізніше!
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 1214334, 55564162 |
| Виробник деталей | Opel OE |
| Номери замінних деталей | 71772815, 93178047, 93191771, |
| Оригінальний номер деталі | 46072016F, 18550-79J80, |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| EAN (GTIN) | 5904204813082 |
| Загальна довжина | 156 мм |
| Діаметр і крок різьби | M9x1 |
| Розмір ключа | 9 мм |
| Напруга | 4,4 В |
Специфікація продукту:
<вулик>останні кілька штук, щоб купити в цій пропозиції!
цей тип аукціону може більше не повторитися!
товар може бути недоступний пізніше!