каталожний номер: 102674 FEBI
виробник: FEBI
список застосовний : 1 шт / комплект
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 102674 |
| Виробник деталей | Febi Bilstein |
| Номери замінних деталей | A.B.S. 271552, BIRTH BD0079, BIRTH BS0079, SWAG 10 10 2674, |
| Оригінальний номер деталі | MERCEDES-BENZ 221 350 04 06, MERCEDES-BENZ 221 350 04 06 SK, MERCEDES-BENZ 221 350 06 06, MERCEDES-BENZ 221 350 06 06 SK, MERCEDES-BENZ 222 350 01 32, MERCEDES-BENZ 222 350 01 32 SK, MERCEDES-BENZ 222 350 02 32, MERCEDES-BENZ 222 350 02 32 SK, MERCEDES-BE |
| Сторона встановлення | Задня вісь права сторона, задня, задня вісь ліва сторона, верхня, внутрішня, задня ліва, задня права, задня |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 0,077 кг |
| Довжина | 37,98 мм |
| Ширина | 40 мм |
| матеріал | Гума/метал |
каталожний номер: 102674 FEBI
виробник: FEBI
список застосовний : 1 шт / комплект
FEBI BILSTEIN < /b > - провідна компанія на ринку запчастин.Якість продукції відповідає оригінальним рішенням і навіть перевершує їх. Вони засновані виключно на продуктах, що відповідають вимогам якості OE. Бренд FEBI є синонімом продуктів, що відповідають найвищим вимогам до якості виробництва і надійності збірки.е>
перевірте відповідність за параметрами продукту або надішліть нам VIN-номер автомобіля