| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 1002-H138 |
| Виробник деталей | Hart |
| Номери замінних деталей | 1002-H138 |
| Оригінальний номер деталі | 611 912 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 5,4 кг |
| Вага продукту | 4,4 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 1002-H138 |
| Виробник деталей | Hart |
| Номери замінних деталей | 1002-H138 |
| Оригінальний номер деталі | 611 912 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 5,4 кг |
| Вага продукту | 4,4 кг |
68104, NRF53679, PL081222, VAL734478