кабельна стрічка Кабельні стяжки 8,8 x 780 мм нейтральний
100шт.
ширина стрічки: 8,8 мм
довжина стрічки: 780 мм
колір: нейтральний
кількість в упаковці:100 шт.
дуже сильний
| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 1 кг |
| Марк | інше (n.d.) |
| Код виробника | 88780 Вт |
| EAN (GTIN) | 5904182441901 |
| Тип | кабельна стяжка |
| Довжина (мм) | 780 |
| Ширина | 8,8 мм |
| Кількість штук | 100 шт. |
| матеріал | нейлон |
кабельна стрічка Кабельні стяжки 8,8 x 780 мм нейтральний
100шт.
ширина стрічки: 8,8 мм
довжина стрічки: 780 мм
колір: нейтральний
кількість в упаковці:100 шт.
дуже сильний