предметом пропозиції є:
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 05E905602 |
| Виробник деталей | Volkswagen OE |
| Оригінальний номер деталі | 05E905602, |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 1 кг |
| Розмір ключа | 16 мм |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 05E905602 |
| Виробник деталей | Volkswagen OE |
| Оригінальний номер деталі | 05E905602, |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 1 кг |
| Розмір ключа | 16 мм |
предметом пропозиції є:
номери OE:
завжди перевіряйте правильність вибору запчастин за номером кузова VIN або в каталогах виробників.