021109503ADPL - КОМПЛЕКТ ГРМ VW VR6 2.8 2.9 021109503A АНГЛІЯ
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом 021109503ADPL
Опис
Індекс: 10550
авторитетної англійської компанії
в комплект входять: Одиночний Ланцюг ГРМ
021 109 465 B            021109465B ковзання
021 109 469                  021109469 натягувач
021 109 503 A             021109503A ковзання
021 109 509 A             021109509A натягувач
021 109 507 A            021109507A колеса розподільних валів 2 шт подвійний