Silentblock реакційного стрижня (сержант, пор.138x96 мм) VOLVO FL7, FL10, FL12, F10, F12, F16 08.77-0
продукт абсолютно новий.
застосування та деталі продукту в розділі вище.е>
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 02093 |
| Виробник деталей | Febi Bilstein |
| Номери замінних деталей | CASALS 6719, CASALS R3562, DT Spare Parts 2.62003, LEMFÖRDER 26028 01, MEYLE 536 035 1000, MOOG VL-RK-5357, OCAP 0909379, PE Automotive 143.019-00A, ROTA 2073562, STELLOX 84-12054-SX, ST-TEMPLIN 06.030.4001.650, TRUCKTEC AUTOMOTIVE 03.22.002, TRW JRK0058, |
| Оригінальний номер деталі | VOLVO 1075255, VOLVO 1591689, VOLVO 20554908, VOLVO 3173759, |
| Сторона встановлення | Сторона установки, центр, сторона установки, передня вісь, задня вісь, передня, задня |
| Тип автомобіля | Вантажні автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 3,85 кг |
| Довжина | 175,4 мм |
| матеріал | Гума/метал |
Silentblock реакційного стрижня (сержант, пор.138x96 мм) VOLVO FL7, FL10, FL12, F10, F12, F16 08.77-0
продукт абсолютно новий.
застосування та деталі продукту в розділі вище.е>
інформація про продукт:
брендFEBI є піонером на ринку запчастин . Як незалежна група, сімейна компанія з багаторічними традиціями пропонує альтернативу оригінальним частинам. Якість продукції відповідає оригінальним рішенням і навіть перевершує їх. Все в інтересах клієнтів по всьому світу.
FEBI є синонімом продуктів, що відповідають найвищим вимогам якості виробництва і надійності збірки.
якщо ви не впевнені, чи підходить пропонований комплект для вашого автомобіля, після покупки надішліть нам повідомлення продавцю про технічні характеристики автомобіля.
підготуйте повні дані вашого автомобіля (вся інформація знаходиться на першій сторінці реєстраційного посвідчення):
і ми подбаємо про те, щоб ви отримали саме ту деталь, яка вам потрібна!е>