| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 0000 |
| Виробник деталей | TOYOTA |
| Оригінальний номер деталі | 0000 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 40 кг |
| Стан упаковки | заміна |
| Вага продукту | 40 кг |
| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 0000 |
| Виробник деталей | TOYOTA |
| Оригінальний номер деталі | 0000 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 40 кг |
| Стан упаковки | заміна |
| Вага продукту | 40 кг |
Сани передня
бренд: toyota
Модель: Aygo x 1.0
рік виробництва: 2022
Тип палива : бензин
тип тіло: хетчбек
Кількість дверей: 5
колір: 2vj
потужність двигуна (км): 72
ємність двигуна : 998.0
код двигуна
код поля
vin: jtdagnac600078126
Детальні характеристики:
Частина частини: id: 419160