| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | ZRZ-DW-004 |
| Виробник деталей | NTY |
| Номери замінних деталей | SID0427 |
| Оригінальний номер деталі | NTYZRZ-DW-004 |
| Версія | Європейський |
| Тип автомобіля | Пасажирські машини |
| Вага продукту з упаковкою | 15 кг |
| Вага продукту | 15 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | ZRZ-DW-004 |
| Виробник деталей | NTY |
| Номери замінних деталей | SID0427 |
| Оригінальний номер деталі | NTYZRZ-DW-004 |
| Версія | Європейський |
| Тип автомобіля | Пасажирські машини |
| Вага продукту з упаковкою | 15 кг |
| Вага продукту | 15 кг |
фабрика Нова підвіска каркасу авторитетного виробника NTY