BLLEDCREE40W - Галоген Сид квадроцикл atv эндуро СИД CREE 40W + луч
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом BLLEDCREE40W
Опис
Cree 40W LED halogen kit
Halogeny LED quad atv enduro LED CREE 40W wiazka Part number BLLEDCREE40W
A set of LED halogen lamps with approval + installation harness
технические характеристики:
  • блок питания: 9 - 30 В DC / прямой ток /
  • мощность: 40 Вт / комплект
  • prepared for mounting on a tube with a diameter of 20-25mm
  • four CREE LEDs for each halogen
  • 3600 люмен световой луч
  • текущее потребление: about 2.5 A галоген at 13V DC
  • рабочая температура: -40 - + 40 ° C
  • Light color: white 6000-6500K
  • Материал корпуса: aluminum and ABS
  • Light Beam characteristics: пятно, горизонтальный луч.Ли>
  • водонепроницаемый:IP67
  • Housing color: black
  • harness with a fuse and a switch
  • metal covers (нужно регулировать)
  • улей>
    Manufactured in a factory with an ISO Quality management system
    Product from an independent, proven manufacturer.
    Very good workmanship.
    209e897449e3bc11014e0345058a
    2a16623e46daa93517e042629654
    Halogeny LED quad atv enduro LED CREE 40W wiazka Part manufacturer Other
    Halogeny LED quad atv enduro LED CREE 40W wiazka Vehicle Match universal product