Теплова гармата XT106230 XTLINE з електронним регулюванням 2000 Вт + аксесуари
Що Ви шукаєте?
Опис
Теплова гармата XTLINE з електронним регулюванням 2000Вт, 5 шт. набір аксесуарів, коробка
номер за каталогом XT106230
XT106230 Opalarka XTLINE z elektroniczną regulacją 2000W + akcesoria
Основні переваги
  • Нагрівальний елемент: керамічна спіраль
  • Регулювання температури
  • Точне регулювання температури за допомогою кнопок керування +/-
  • Велика кількість аксесуарів для зварювальних насадок + кейс
Напруга: 230 В / 50 Гц
Вхідна потужність: 2000 Вт
Температура повітря: 50-650°C
Ізоляція: Клас захисту II
Захист: IPX0
У комплект входить: 4x насадка, 1x скребок, валіза
Вага: 1,0 кг
XT106230 Opalarka XTLINE z elektroniczną regulacją 2000W + akcesoria EAN (GTIN) 8592021178087
XT106230 Opalarka XTLINE z elektroniczną regulacją 2000W + akcesoria Kod producenta XT106230
XT106230 Opalarka XTLINE z elektroniczną regulacją 2000W + akcesoria Marka XTLine
XT106230 Opalarka XTLINE z elektroniczną regulacją 2000W + akcesoria Temperatura maksymalna 650°C
XT106230 Opalarka XTLINE z elektroniczną regulacją 2000W + akcesoria Zasilanie sieciowe
XT106230 Opalarka XTLINE z elektroniczną regulacją 2000W + akcesoria Wydatek powietrza 500 l/min
XT106230 Opalarka XTLINE z elektroniczną regulacją 2000W + akcesoria Moc 2000 W