WKR110X50X3L - Нож газонокосилки 110x50x3 левый * WAR-ORIGIN * Galfre
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом WKR110X50X3L
Оригінальний номер деталі WKR110X50X3L, 4047016,
Опис
нож. нож косилка левую 110x50x3mm отверстие 21 применение 4047016 Galfre WARYŃSKI
Код товара: WKR110X50X3L
ширина: 50 мм Длина: 110 мм Толщина: 3 мм диаметр отверстия: 21 мм