VS152001 НАСТІЛЬНИЙ ШЛІФУВАЛЬНИЙ ВЕРСТАТ 200 ВТ, ВУЛКАН
Що Ви шукаєте?
Опис
VS152001 настільний шліфувальний верстат 200 Вт, VULCAN
VS152001
особливості:
  • пилонепроникний перемикач і підшипники
  • диск для попереднього і фінішного шліфування
обладнання:
  • абразивний диск з дрібним зерном
  • абразивний диск з грубим зерном
  • захист від бризок
  • опора для обробки заготовки
технічні характеристики:
  • потужність 200 Вт
  • швидкість обертання 2950 об / хв./хв.
  • діаметр абразивного диска 150 мм
  • діаметр кріпильного отвору 12,7 мм
  • товщина абразивного диска 16 мм