RYOBI РОТАЦІЙНИЙ ФРЕЗЕР по дереву RRT1600-K 1600W
Що Ви шукаєте?
Опис
RYOBI FREZARKA GÓRNOWRZECIONOWA do drewna RRT1600-K 1600W Zasilanie sieciowe
Фрезер по дереву RYOBI RRT1600-K 1600 Вт
Технічні дані:
Похибка рівня шуму (дБ(А)): 3,0
Код EAN: 4892210180223
Споживана потужність (Вт): 1600
Артикул: 5133004796
Рівень звукового тиску (Lpa) (дБ(A)): 91,6
Рівень звукової потужності (Lwa) (дБ(A)): 102,6
Рівень вібрації (м/с2): 3,1
Набір містить: Картон
Вага (кг): 7,6
Виїмка 0-55 мм із точним регулюванням висоти забезпечує точний контроль і повторюваність різання
Прозорий дефлектор стружки дозволяє користувачеві бачити лінію різання
П'ять найпопулярніших фрез дозволять користувачеві почати фрезерувати відразу після покупки
1x прямий різак 6 мм
1 фреза для пазів 6 мм
1 фреза з ласточкиним хвостом
1x радіусний різак
1 фреза для зняття фасок
1x паралельна напрямна
Посібник із шаблонів
Насадка для пилу
1x цанга 6 мм
1x цанга 8 мм
RYOBI FREZARKA GÓRNOWRZECIONOWA do drewna RRT1600-K 1600W
RYOBI FREZARKA GÓRNOWRZECIONOWA do drewna RRT1600-K 1600W Marka Ryobi
RYOBI FREZARKA GÓRNOWRZECIONOWA do drewna RRT1600-K 1600W Kod producenta rrt1600-k
RYOBI FREZARKA GÓRNOWRZECIONOWA do drewna RRT1600-K 1600W Seria TT5133004796
RYOBI FREZARKA GÓRNOWRZECIONOWA do drewna RRT1600-K 1600W Rodzaj frezarki krawędziowa